2020 m. gruodžio mėn. 1 d. 16:00 vyks projekto „Medijų raštingumas Baltijos šalyse“ informacinio raštingumo ugdymo tendencijų Baltijos valstybėse dirbtuvės.

Jų metu bus diskutuojama ir aptariama informacinio raštingumo ugdymo situacija Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Anksčiau projekto vykdymo metu buvo diskutuojama apie skaitmeninį saugumą ir netikras naujienas, o dabar dėmesys bus skiriamas kitiems informacinio raštingumo aspektams – supratimui kaip veikia žiniasklaida, įvairiems algoritmams skaitmeninėje erdvėje, „deep fakes“, asmens duomenims ir jų saugojimui. Dirbtuvių metu bus pristatoma kaip skirtingose Baltijos valstybėse vyksta šių skirtingų informacinio raštingumo aspektų ugdymas.

PROGRAMA:

  • 16:00-16:10 – Pasisveikinimai, įžanga
  • 16:10-16:20 – Dr. Klinta Ločmele (Latvijos universitetas) apie situaciją Latvijoje
  • 16:20-16:30 – Dr. Maria Muurmaa-Mengel ir Maia Klaassen (Tartu universitetas) apie situaciją Estijoje
  • 16:30-16:40 – Dr. Kristina Juraitė ir Rūta Beinoriūtė (Vytauto Didžiojo universitetas, Media4Change projektas) apie situaciją Lietuvoje
  • 16:40-17:00 – Diskusija

Renginys vyks nuotoliniu būdu. Registruotis į renginį galima iki š.m. lapkričio 27 d. čia: https://irexorg.zoom.us/meeting/register/tJwqceChqz8uGtdYuZV0jYYxGIUSrKiWWsml

Renginyje gali dalyvauti fakulteto darbuotojai, studentai, taip pat kiti suinteresuoti asmenys.

Projektą „Medijų raštingumas Baltijos šalyse“ finansuoja JAV Valstybės departamentas, įgyvendina pasaulinė plėtros ir švietimo organizacija IREX.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *